Internet


 

Už nemusíte riešiť dostupnosť pozemského internetového pripojenia, je tu totiž SES Broadband – rýchly a spoľahlivý širokopásmový internet všade tam, kde potrebujete. Pokrytie zo satelitu je k dispozícii kdekoľvek bez ohľadu na terénne prekážky.

Služba, predtým známa pod názvom ASTRA2Connect, nie je obmedzená len na mestské aglomerácie, ale je k dispozícii kdekoľvek a okamžite. Či už potrebujete širokopásmový internet na vrcholkoch hôr, uprostred divočiny či na chalupe, my vás spojíme so svetom.

Internet kdekoľvek

SES Broadband zabezpečuje spoľahlivé vysokorýchlostné pripojenie k internetu nezávisle na pozemskej infraštruktúre. Signál je rovnako kvalitný uprostred veľkomesta ako na púšti, a prenos cez satelit navyše nerušia terénne prekážky.

Rýchlo a flexibilne

Spojenie cez službu SES Broadband je rýchle a na rozdiel od mnohých pozemských operátorov, je jeho rýchlosť stála. Ponúkame flexibilné neobmedzené balíčky rovnako ako tarify podľa objemu prenášaných dát, a to o rýchlostiach sťahovania do 10 Mbit/s a upload až do 364Kbit/s – môžete si teda zvoliť kapacitu presne podľa Vašich potrieb. Mesačné paušály služby SES Broadband začínajú na 23 €.

Televízia a volania

SES Broadband umožňuje aj lacné VoIP telefonovanie cez internet, takže môžete volať a zároveň využívať internet.

Cez parabolu, ktorou sa pripojíte na rýchly internet SES Broadband, je však taktiež možné sledovať televíziu. Stačí jej malá úprava a klasický set-top box pod televízorom a môžete si navyše užívať niekoľko stoviek digitálnych televíznych programov vrátane HD.